+48 (18) 26 250 95

OFERTA PRACY

20 August 2020

Stanowisko: Specjalista d/s ochrony środowiska i gospodarki odpadami
Forma pracy: Pełny etat
Umowa: Umowa o pracę
Płaca: będzie ustalona płaca zasadnicza po rozmowie kwalifikacyjnej
Pracodawca: Przedsiębiorstwo Usług Komunalnych EMPOL Sp. z o. o.
Miejsce wykonywania pracy: os. Rzeka 133, 34-451 Tylmanowa

Opis oferty pracy:
Przedsiębiorstwo Usług Komunalnych EMPOL Sp. z o. o. jest wiodącą firmą w branży gospodarki odpadami w Polsce. Obsługuje kilka tysięcy odbiorców którzy są klientami zarówno indywidualnymi jak i instytucjonalnymi. Osiągnięcie i utrzymanie współpracy z odbiorcami usług jest ciągłym wyzwaniem, lecz konsekwencja i upór w działaniu determinują nas do poszerzania obszarów swojej działalności. Spółka ciągle się rozwija, aby zapewniać klientom wysoką  jakość usług oraz dbać o środowisko naturalne.
Zaplecze techniczno-technologiczne przedsiębiorstwa:
– 3 składowiska odpadów innych niż niebezpieczne i obojętne;
– 5 instalacji MBP (mechaniczno-biologicznego przetwarzania odpadów), które są Instalacjami Komunalnymi;
– 2 instalacje przetwarzania odpadów zielonych selektywnie zebranych;
– 8 innych instalacji (sortownie odpadów selektywnie zebranych, instalacje do produkcji
paliwa alternatywnego, itp.).

W związku z intensywnym rozwojem Spółki i licznymi zadaniami z zakresu ochrony środowiska poszukujemy kreatywnej i doświadczonej osoby, której powierzymy pracę w dziale ochrony środowiska na stanowisku specjalista d/s ochrony środowiska i gospodarki odpadami

Zakres obowiązków:
– prowadzenie ewidencji odpadów,
–  obsługa bazy danych o odpadach (nadzór i koordynowanie systemu),
–  nadzór nad gospodarką odpadami, współpraca z kontrahentami,
–  przygotowywanie danych oraz sporządzanie sprawozdań i raportów z zakresu ochrony środowiska,
–  prowadzenie rejestrów i statystyk danych z zakresu ochrony środowiska oraz bieżąca analiza w odniesieniu do obowiązujących wymagań prawnych,
–  realizacja obowiązków wynikających z przepisów dotyczących gospodarki odpadami.

Wymagania:
–  wykształcenie kierunkowe (ochrona środowiska, inżyniera środowiska lub pokrewne),
–  obowiązkowość, systematyczność oraz samodzielność,
–  zdolności organizacyjne i umiejętność pracy pod presją czasu,
–  inicjatywa, umiejętność analizy i kreatywnego myślenia w podejmowaniu szybkich decyzji,
–  umiejętność pracy w zespole oraz komunikatywność,
–  obsługa komputera z oprogramowaniem biurowym w stopniu biegłym,

Mile widziane:
–  wykształcenie wyższe kierunkowe (ochrona/ inżynieria środowiska)
­–  prawo jazdy  kat. B.

Oferujemy:
–  ambitną pracę w dynamicznie rozwijającej się Spółce,
–  stabilne warunki zatrudnienia – umowa o pracę,
–  możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego, rozwoju oraz zdobycia wiedzy w zakresie praktycznego wykorzystania przepisów ochrony środowiska,
–  możliwość realizacji zadań o dużym stopniu samodzielności,
–  pracę w dobrej atmosferze, w młodym  i dynamicznym zespole

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie CV na adres e-mail: abrzeznia@pukempol.pl
Kontakt pod numerem telefonu: 885 227 229.
Dokumenty można również dostarczyć do siedziby przedsiębiorstwa na adres: os. Rzeka 133, 34-451 Tylmanowa

Zastrzegamy sobie możliwość kontaktu jedynie z wybranymi kandydatami.

Prosimy aby przesyłane cv zawierały poniższą klauzulę:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)

Przedsiębiorstwo Usług Komunalnych EMPOL sp. z o.o.
Os. Rzeka 133, 34-451 Tylmanowa
NIP: PL 7352497196
; REGON: 492841416, KRS: 0000161307
Sąd Rejonowy dla Krakowa – Śródmieścia XII Wydział Gospodarczy
kapitał zakładowy: 2 700 000,00 zł, wpłacony w całości