DLA FIRM

Racjonalna gospodarka odpadami to pojęcie obszerne. Zbiórka, transport, przetwarzanie i unieszkodliwianie odpadów wraz z koordynacją i sprzedażą to składowe całego procesu.

Przedsiębiorstwo Usług Komunalnych Empol Sp. z o.o. jako firma z 30 letnim doświadczeniem w branży współpracuje z kilkoma tysiącami indywidualnych kontrahentów. Należą do nich klienci indywidualni, instytucjonalni oraz samorządowi. Obszar naszego działania obejmuje trzy województwa Polski południowej: małopolskie, śląskie oraz podkarpackie. Prowadzimy dynamiczny rozwój w celu zapewnienia naszym klientom wysokiej jakości usługi z utrzymaniem dbałości o środowisko naturalne.

Nasza firma posiada wszelkiego rodzaju spersonalizowane oferty usług zarówno dla klientów indywidualnych jak i biznesowych:

Oferujemy zgodny z obowiązującymi przepisami prawa, odbiór odpadów komunalnych generowanych na terenie nieruchomości niezamieszkałych gromadzonych w sposób selektywny.

Naszym klientom zapewniamy wysoką jakość usług dzięki wieloletniemu doświadczeniu na rynku, wyspecjalizowanej flocie transportowej (ponad 100 pojazdów komunalnych) oraz najnowocześniejszemu zapleczu technicznemu i biurowemu. 

W razie chęci poznania szczegółowej oferty i warunków współpracy zapraszamy do kontaktu.

KONTAKT

TEL: 885 559 557

E-MAIL: umowy@pukempol.pl

HARMONOGRAMY 2024 - PODMIOTY