„Śmieci segregujesz, ziemię ratujesz” – to hasło konkursu ekologicznego organizowanego wspólnie z Zakładem Gospodarki Komunalnej w Łącku pod patronatem Wójta Gminy Łącko.
Celem konkursu jest zachęcenie uczestników do prawidłowej segregacji odpadów oraz uświadomienie, jak duży wpływ ma to na stan naszej planety. Konkurs ma inspirować do codziennych działań na rzecz ochrony środowiska, takich jak recykling, ograniczanie ilości śmieci i dbanie o czystość otoczenia. Dodatkowo rozwija kreatywność uczestników i kształtuje odpowiedzialne postawy wobec przyrody.
Konkurs skierowany jest do uczniów szkól zlokalizowanym na
Zapraszamy do zapoznania się z nowymi ofertami pracy. -TUTAJ
„Ekologię respektuję, odpady segreguję” – to hasło konkursu ekologicznego organizowanego wspólnie z Zakładem Gospodarki Komunalnej w Łącku pod patronatem Wójta Gminy Łącko.Konkurs ma na celu propagowanie wiedzy z zakresu ochrony środowiska naturalnego, a w szczególności przeciwdziałania zanieczyszczaniu ziemi przez selektywną zbiórkę̨ odpadów komunalnych. Inicjatywa ma również̇ stymulować́ jednostki do podejmowania działań́ proekologicznych, rozwijając tym samym ich wiedzę z tego zakresu.
Konkurs skierowany jest do uczniów szkól zlokalizowanym na terenie Gminy Łącko.
Regulamin konkursuRODO
Tegoroczne święto Dnia Ziemi w Gorlicach obchodziliśmy aż 2 tygodnie (17.04-30.04 2021r.). We współpracy Urzędem Miasta Gorlice zaproponowaliśmy dla każdego chętnego coś ekologicznego!
Dla starszych i młodszych: Posprzątaj Nasze Miasto po zimie!
1. Akcja Czyste rzeki.
Wraz z organizacją Mój Czysty Powiat (www.facebook.com/Mój-czysty-powiat) posprzątaliśmy tereny przy rzekach na terenie Gorlic.
2. Akcja Czyste Gorlice
Od 17 do 30 kwietnia sprzątaliśmy wybrane rejony Gorlic.
3. Zielony Rekord Polski
Szczegóły: http://zielonyrekord.pl
Dla najmłodszych (klasy 1-6 szkół podstawowych): Konkurs: ,,EKOświat za 100 lat”.
Szczegóły




