+48 (18) 26 250 95

OGŁOSZENIE O PRACĘ – WAGOWA (TYLMANOWA)

10 czerwca 2021

Przedsiębiorstwo Usług Komunalnych EMPOL Sp. z o. o., Rzeka 133, 34-451 Tylmanowa ogłasza nabór na stanowisko: Pracownik biurowy/ wagowa /-y (możliwość przyuczenia)

Typ umowy: umowa na okres próbny

Płaca: będzie ustalona płaca zasadnicza po rozmowie kwalifikacyjnej

Pracodawca: EMPOL Sp. z o. o.

Miejsce pracy: Tylmanowa

Zakres obowiązków:

Prowadzenie rejestru odpadów dostarczanych i wywożonych z Zakładu Zagospodarowania Odpadów w Tylmanowej w bazie BDO.

Nadzór i bieżąca kontrola nad poprawnością wprowadzanych danych do systemu wagowego oraz rejestru BDO.

Tworzenie raportów dotyczących przyjętych i wydanych odpadów na podstawie danych z modułu wagowego.

Weryfikacja danych wprowadzonych do BDO przez odbiorców odpadów,

Wydawanie kwitów wagowych.

Kierowanie zważonych samochodów do miejsca ich wyładunku, w zależności od rodzaju wywożonych odpadów na teren zakładu.

Zgłaszanie do przełożonego wszelkich zauważonych nieprawidłowości działania jak i zawartych danych w systemie BDO.

Wymagania:

Obowiązkowość, systematyczność oraz samodzielność.

Dobra umiejętność planowania i organizacji pracy.

Dokładność i sumienność w wykonywaniu obowiązków.

Obsługa komputera z oprogramowaniem biurowym.

Mile widziane:

Wykształcenie średnie.

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesyłanie aplikacji do dnia 30.06.2021r. na adres e-mail: abrzeznia@pukempol.pl, kontakt pod numerem telefonu 885 227 229. Dokumenty można również dostarczyć do siedziby Spółki: os. Rzeka 133, 34-451 Tylmanowa.

Zastrzegamy sobie możliwość kontaktu jedynie z wybranymi kandydatami.

Na dokumentach aplikacyjnych prosimy o dopisanie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych w procesie rekrutacji”.

Przedsiębiorstwo Usług Komunalnych EMPOL sp. z o.o.
Os. Rzeka 133, 34-451 Tylmanowa
NIP: PL 7352497196
; REGON: 492841416, KRS: 0000161307
Sąd Rejonowy dla Krakowa – Śródmieścia XII Wydział Gospodarczy
kapitał zakładowy: 2 700 000,00 zł, wpłacony w całości