+48 (18) 26 250 95

OGŁOSZENIE O PRACĘ – SPECJALISTA DS. BHP (GORLICE)

07 czerwca 2021

Zarząd Przedsiębiorstwa Usług Komunalnych EMPOL sp. z o.o. ogłasza rekrutację na stanowisko: Specjalista ds. BHP (oddział Gorlice)

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wynagrodzenie: stawka zostanie ustalona po przeprowadzeniu rozmowy kwalifikacyjnej.

Pracodawca: Przedsiębiorstwo Usług Komunalnych EMPOL Sp. z o. o.

Miejsce wykonywania pracy: ul. Przemysłowa 7, 38-300 Gorlice.

Przedsiębiorstwo Usług Komunalnych EMPOL Sp. z o. o. jest wiodącą firmą w branży gospodarki odpadami w Polsce. Obsługuje kilka tysięcy odbiorców, do których należą klienci zarówno indywidualni jak i instytucjonalni. Osiągnięcie i utrzymanie współpracy z odbiorcami usług jest ciągłym wyzwaniem, lecz konsekwencja i upór w działaniu determinują do poszerzania obszarów swojej działalności. Spółka ciągle się rozwija, aby zapewniać klientom wysoką jakość usług oraz dbać o środowisko naturalne.

W związku z prężnym rozwojem Spółki, poszukujemy kreatywnej i doświadczonej osoby na stanowisko Specjalisty ds. BHP.

Zakres obowiązków (na terenie podległych zakładów):

  • monitorowanie i egzekwowanie przestrzegania przepisów BHP i Ppoż.,
  • współpraca z zewnętrznymi organami nadzoru,
  • przeprowadzanie dochodzeń powypadkowych i raportowaniem zdarzeń potencjalnie wypadkowych,
  • prowadzenie i archiwizacja dokumentacji dot. zagadnień BHP,
  • przeprowadzenie szkoleń z zakresu BHP.,
  • promowaniem kultury BHP w całym zakładzie,
  • opracowywaniem i wdrażaniem nowych procedur i instrukcji BHP oraz doradztwo w tym zakresie.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe – kierunkowe,
  • doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • znajomość przepisów bhp oraz p.poż.,
  • umiejętności komunikacyjne, samodzielność,
  • prawo jazdy kat. B,
  • dobra znajomość programów pakietu MS Office.

Mile widziane:

  • uprawnienia inspektora ochrony przeciwpożarowe,
  • znajomość systemu zarządzania BHP,
  • certyfikowany kurs pierwszej pomocy.

Oferujemy:

– ambitną pracę w dynamicznie rozwijającej się Spółce,

– stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę,

– możliwość rozwoju, zdobycia doświadczenia zawodowego oraz wiedzy w zakresie praktycznego wykorzystania przepisów ochrony środowiska,

– możliwość realizacji zadań o dużym stopniu samodzielności,

– pracę w dobrej atmosferze, w młodym i dynamicznym zespole.

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie CV na adres e-mail: bhp@pukempol.pl.

Kontakt pod numerem telefonu: 795 753 295

Zastrzegamy sobie możliwość kontaktu jedynie z wybranymi kandydatami.

Prosimy aby przesłane CV zawierały poniższą klauzulę:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

Przedsiębiorstwo Usług Komunalnych EMPOL sp. z o.o.
Os. Rzeka 133, 34-451 Tylmanowa
NIP: PL 7352497196
; REGON: 492841416, KRS: 0000161307
Sąd Rejonowy dla Krakowa – Śródmieścia XII Wydział Gospodarczy
kapitał zakładowy: 2 700 000,00 zł, wpłacony w całości